Dla miłośników piłki nożnej

Sport to zdrowie, dlatego warto mieć “swoją” dyscyplinę sportową, dzięki czemu człowiek będzie się więcej ruszał. Trzeba przyznać, że w dzisiejszych czasach ludzie bardzo angażują się w fitness. Ale jest jeszcze wiele innych dyscyplin sportowych, które można trenować. Zresztą nie tylko trenować, ale również żyć tą dyscypliną sportową. W naszym kraju do takich dysccyplin na pewno zalicza się…piłka nożna. To nasz sport narodowy, który sprawia, że na boiskach, czy też w wielu innych miejscach gromadzą się ogromne rzesze widzów. To dla nich m.in. jest książka pt.”W krainie piłkarskich bogów. O Polakach w Serie A“Dominika Guziaka i Piotra Dumanowskiego (https://www.taniaksiazka.pl/w-krainie-pilkarskich-bogow-o-polakach-w-serie-a-dominik-guziak-p-1357567.html).

W świecie piłki nożnej

Tak, dzisiaj możemy być dumni z wielu naszych rodaków, którzy nie tylko grają w rodzimych klubach piłki nożnej, ale także doskonale spisują się w klubach zagranicznych. Wystarczy przecież wymienić nazwisko Roberta Lewandowskiego, który robi wielką karierę na niemieckich boiskach. Występy naszej kadry narodowej na różnych boiskach europejskich i światowych zawsze przyciąga ogrom widzów przed telewizory. Nasi rodacy równie chętnie jeżdżą za swoimi ulubieńcami po wielu zakątkach świata, aby zagrzewać ich do boju. Piłka nożna to nasza pasja, to nasze życie, któremu bez reszty można się poświecić. Dominik Guziak i Piotr Dumanowski tym razem skupiają się na Serie A, czyli na włoskiej lidze klubowej. We Włoszech można znaleźć wielu znanych polskich piłkarzy, którzy cieszą się tam statusami wielkich gwiazd. Włosi nie tylko cenią Polaka – Karola Wojtyłę, ale również naszych wspaniałych sportowców.

Włoska liga

W krainie piłkarskich bogów. O Polakach w Serie A” opowiada o wielu piłkarzach, jakich do tej pory mieliśmy okazję spotkać w serie A. Kto tam grał? Jak Włosi traktują piłkę nożną? Czy dla nich gra w piłkę jest czymś takim, jak dla Polaków? Autorzy bardzo dokładnie przyglądają się tej lidze i meczom, jakie już od dawna przyciągają rzesze ludzi. Co dzieje się w szatniach przed i po meczach? Piotr Dumanowski i Dominik Guziak to najlepsi specjaliści, jeżeli chodzi o serie A. W swojej książce przedstawiają czytelnikom najróżniejsze fakty z których widz nie zawsze zdaje sobie do końca sprawy. Ta książka to nie lada smaczek dla prawdziwych fanów piłki nożnej. Jeżeli ktoś poszukuje ciekawego prezentu dla swoich bliskich osób, to koniecznie powinien zakupić tą książkę. Dzięki niemu będzie można bardzo przyjemnie spędzić czas przy książce związanej ze swoją wielką pasją.

Książka zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com